Gönderen Konu: Vücut Geliştirme Hakkında  (Okunma sayısı 491 defa)

yeryuzu33

• Jr. Member
  • **
Vücut Geliştirme Hakkında
« : 16 Ekim 2023, 15:25:27 »
Merhabalar,

Asumanhairde 16 gün önce saç ekim operasyonu gerçekleştirdim.
Vücut geliştirme sporu için 3.ay sonrası diyorlar.

Fakat forumda kimisi 2 ay diyor bazı kaynaklar 1 ay sonra diyor hangisini dikkate almalıyım?
Açıkçası 3 ayda beklemek istemiyorum en azından 2 ay sonra başlasam sorun olur mu diye merak ettim.

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Ynt: Vücut Geliştirme Hakkında
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2023, 16:43:49 »
Bu işlem kan basıncıyla alakalıdır. Greftler yerine tam anlamı ile yerleşmeden fazla kan basıncı ile tahrip edebilir. Bu yüzden ilk aydan sonra, hafif tempolu yürüyüş olabilir ve olabildiğince kalbin kan basıncını yükseltmemeye çalışmak gerekir. Fazla kalbi hızlandıran hareketlerden kaçınılmalı. Üç ay sonra hızlı koşu fitnes vs yapılabilir. Ağır spor için ise 6 ay kadar beklemeni tavsiye ederim.

yeryuzu33

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2023, 17:11:46 »
2. ayda o greftler artık oturmuş olmaz mı? ekim yeri bana 1. aydan sonra fitness, kardiyo yapabilirsin dedi. Vücut geliştirme için ise 3 ay demişti. Ama hintell forumda bir yazısında 2 ay yazmış internetteki bazı kaynaklar ise daha kısa sürede yapabilirsiniz diyor.

Gpedit

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2023, 18:00:43 »
Bence riske atma vücut bir şekilde kendini toplar ama saç işinde kayıp olursa kıymeti kalmaz.. 6 ay beklemen en doğrusu olacaktır
  • Yaşınız 24
Xpecia
Magnezyum
3/1 İğneleme
Günlük masaj
Nane biberiye losyon
Alpecin,Konazol

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2023, 16:51:37 »
Belki 1. Aydan sonra sıkıntı olmayacaktır. Ama kendi kafan rahat olsun. Vücudu 2-3 ay sonra başlayıp her zaman toplayabilirsin. Ama o kadar saç ekimi zahmetine girdiysen, bence bekle brocum.

Benim ekim merkezim 3 ay demişti, 3 ay bekledim. Eğer 1. Ayda başlayıp biraz da zayıf bir süreç olsaydı, kendimi çok yıpratırdım heralde.

yeryuzu33

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2023, 17:22:01 »
Hocam bende arası olsun diye 2. ay bitiminde başlayayım diyorum hadi benden 10 günde bonus olsun 2 ay 10 gün sonra başlayayım diyorum ama işte bilemedim  :D

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2023, 13:39:09 »
Hocam bende arası olsun diye 2. ay bitiminde başlayayım diyorum hadi benden 10 günde bonus olsun 2 ay 10 gün sonra başlayayım diyorum ama işte bilemedim  :D

Dostum hem pastam dursun hem karnım doysun olmuyor maalesef.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2023, 22:09:04 »
20 daha otursan ölmezsin.

cansahin_77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2023, 22:56:16 »
Valla ben 1 ay sonra evde kick boks hafif ağırlık antrman başladım kökler oturdu zaten şok dökülme bitti şimdi ufak ufak saçlar çıkıyor sonuçta bu saçları besleyen damarlar kan ve oksijenle giden aminoasitler vitaminler besinler benim kişisel şahsi düşüncemdir seni etkilemek için söylemiyorum sana kalmış birşey

yeryuzu33

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2023, 14:11:04 »
Valla ben 1 ay sonra evde kick boks hafif ağırlık antrman başladım kökler oturdu zaten şok dökülme bitti şimdi ufak ufak saçlar çıkıyor sonuçta bu saçları besleyen damarlar kan ve oksijenle giden aminoasitler vitaminler besinler benim kişisel şahsi düşüncemdir seni etkilemek için söylemiyorum sana kalmış birşey

Bende 2.ay bitiminde başlamayı düşünüyorum. Ama 6 ay falan diyenler var ekim merkezide 3 ay diyor karışık bir durum maalesef.

caneryt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Aralık 2023, 21:19:19 »
Bende 2.ay bitiminde başlamayı düşünüyorum. Ama 6 ay falan diyenler var ekim merkezide 3 ay diyor karışık bir durum maalesef.
Sonuç? Başladın mı?
22.01.2024
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34245.msg627304#msg627304

Solgar b complex
Xpecia sabah akşam
Alopexy T
Alkol sigara yok

Facebook Twitter Instagram