Gönderen Konu: Vücut Geliştirme Hakkında  (Okunma sayısı 186 defa)

yeryuzu33

• Jr. Member
  • **
Vücut Geliştirme Hakkında
« : 25 Aralık 2023, 16:15:04 »
Merhaba,

Ekim merkezi 3. ay sonrası ağır spor yapabilirsiniz demişti. Fakat kas kütlesine yönelik sporu önermiyoruz dediler(Testosteron) yükselmesinden sebep. Fakat ağır spor yapınca Testosteron değerimiz yükseliyor zaten demek istemedim uzamasın konu diye.

Benim DHT hormonum yerlerde sürünüyor bu arada en son yapılan tahlilde sınırın altında çıkmıştı. Testosteron seviyem sınırın çok az üstünde. Doktorum ise spor yapmalısın, beslenmeni düzenlemelisin demişti.

Forumda ise bu süreçte vücut geliştirmeye başlayıp hiçbir sorun yaşamadım diyen çok fazla kişi var. Şimdi tam olarak ne yapmalıyım anlayamadım başlamak istiyorum ama.

Birde şimdi yapmayıp 6-7 ay sonra yapayım testosterondan döküleceği varsa gene dökülecektir sonuçta? 1 hafta sonra 3. ayıma gireceğim.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Vücut Geliştirme Hakkında
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2023, 19:39:40 »
hiç dert etme yap. testosteronun saçı döktüğüne dair bir tane bile araştırma yok. finasteride kullanıyorsan endişelenecek bir durum da yok

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2023, 22:44:34 »
ağır spor önerilmiyor çünkü scalpa giden kan akışında azalmaya sebep oluyor yani olayın testesteron artışı ile alakası yok.
siz yanlış anlamışsınız yada ekim merkezi düzgün anlatamamış.

caneryt

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2023, 23:30:41 »
1 ay vücut geliştirme yasak diye duydum şimdi 3 ay mı olmuş? Cbum geçen türkiyeye gelip saç ektirdi. Valla ben bu adama güvenip saç ektirmeye karar verdim çünkü vücut geliştirme hayatımın bir parçası. Buarada doğal vücut geliştirme testesteronu ancak %10 arttır. Saç ekiminden sonra yasak olma sebebi testo sedeğil derideki damarların aşırı basınca maruz kalması diye duydum
22.01.2024
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34245.msg627304#msg627304

Solgar b complex
Xpecia sabah akşam
Alopexy T
Alkol sigara yok

Facebook Twitter Instagram