Gönderen Konu: minoxil sprey dökülme yaparmı  (Okunma sayısı 5068 defa)

Whitegana

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
minoxil sprey dökülme yaparmı
« : 01 Kasım 2018, 19:08:19 »
arkadaslar ekimimin 4. ayımda yım ekim olmayan yerleri güçlendirmek için minoxil sprey kullanıyorum  gündür dökülmeler görüyorum bu normal bi süreçmi bilgisi olan varmı dökülmeler ekilen değil diğer taraflarda.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: minoxil sprey dökülme yaparmı
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2018, 11:17:56 »
Var olan saçların dökülmeye devam ediyor ise normal ama mınox sakat bir ürün
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2018, 14:21:47 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2018, 20:22:20 »
Başkan nacizane bir tavsiye olarak söylüyorum. Minox Neden Kullanılmamalı diye bir başlık açıp başa tutturmak lazım. Yazık günah insanlar bulaşıyor minox'a bir şekilde.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2018, 20:27:31 »
Saç ekim sürecinde kullanmakta fayda var diye düşünüyorlar çıkış olacak bölgede kanlanmayı arttırmak adına damarları uyarıp genişletmek ve çıkan tüyleri bir an önce saç formuna sokmak için sonrasında kademeli olarak bırakılabilir deniliyor bu şekilde kullanmak gayet mantıklı...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2018, 14:22:21 »
Başkan nacizane bir tavsiye olarak söylüyorum. Minox Neden Kullanılmamalı diye bir başlık açıp başa tutturmak lazım. Yazık günah insanlar bulaşıyor minox'a bir şekilde.

Haklısın ama savunanlar kullananlarda var
Global Moderator

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2018, 14:30:33 »
Saç ekiminden sonra belli bir süre minoxil kullanmak benim gözlemlediğim çok iyi oluyor,saçlar daha hızlı çıkıyor ama minoxil kullanımını kalıcı hale getirmemek lazım ,uzun süreli olarak kullanmak zararlı sonuçlar doğuruyor.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2018, 22:58:43 »
Merak ettiğim bir konu var bu Minoxidil bu kadar illet bir bela ise neden Erkan Demirsoy, Özgür Nalbant, Hakan Doğanay, Zekeriya Kul gibi hocalar ekimden sonra Minoxidil kullandırıyorlar ?  Yanlış anlaşılmasın sorduğum soru muhalefet olmak için değil ben sadece bu ikilemi ortadan kaldırmak adına sordum bu ürün yararlı mı zararlı mı ??? Net bir şey söylemeliyiz artık...

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Kasım 2018, 23:10:13 »
Minox kullandığın sürece yararlı bıraktığın an yararından daha çok zarar veriyor. O yüzden illet bir şey . Ama karşı tez olarak "Ben saçlarımı döngüye sokmadan kullanıyorum. Kullandıgım ve bıraktıgım zamanı ıyı ayarlıyorum" dıyen de var o konuda bilgisi olan yazarsa aydınlatmış olur.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2018, 10:08:39 »
Minox kullandığın sürece yararlı bıraktığın an yararından daha çok zarar veriyor. O yüzden illet bir şey . Ama karşı tez olarak "Ben saçlarımı döngüye sokmadan kullanıyorum. Kullandıgım ve bıraktıgım zamanı ıyı ayarlıyorum" dıyen de var o konuda bilgisi olan yazarsa aydınlatmış olur.
Komiserim ben senin bu yazdığını aynen doktora sormuştum bak aynı neredeyse bana cevabı bıraktğında daha kötü yapmaz ilk günden de geriye gidersin arada kullandığın zaman diliminde dökelecek olan saçlarında dökülür buda seni daha kötü yaptı psikolojisine sokar dedi bence bu dediği daha mantıklı...

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Kasım 2018, 23:42:24 »
Komiserim ben senin bu yazdığını aynen doktora sormuştum bak aynı neredeyse bana cevabı bıraktğında daha kötü yapmaz ilk günden de geriye gidersin arada kullandığın zaman diliminde dökelecek olan saçlarında dökülür buda seni daha kötü yaptı psikolojisine sokar dedi bence bu dediği daha mantıklı...
Agresif dökülme yapıyor bunu nasıl açıklıyor ? Agresif dökülme dışında kafama yatardı ama hala yatmadı açıkçası. Biraz farazi rakamlar olacak ama normalde 2-3 senede dökülecek saçları 6 ay mınox kullanıp bırakırsan 8 ayda dökmüş olabilirsin.

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Kasım 2018, 09:57:29 »
Agresif dökülme yapıyor bunu nasıl açıklıyor ? Agresif dökülme dışında kafama yatardı ama hala yatmadı açıkçası. Biraz farazi rakamlar olacak ama normalde 2-3 senede dökülecek saçları 6 ay mınox kullanıp bırakırsan 8 ayda dökmüş olabilirsin.
Komiserim aynı şeyden bahsediyuz aslında kullandığın süre içinde dökülmeyen saçlar kullanımı bıraktıktan sonra hızla dökülüyor agresif dediğin bu işte birde soruma hala cevap bulabilmiş değilim ekşm yapan ünlü doktorlardan bazıları neden minox kullandırıyor ???? Doktor bunlar bir bildikleri yok mu????

Arfu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Kasım 2018, 10:27:06 »
Esthemylife da hair forte sprey veriyorlar buda minoxa benzer bişeymi?

Sergeant

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Kasım 2018, 13:14:15 »
Esthemylife da hair forte sprey veriyorlar buda minoxa benzer bişeymi?
Hair forte farklı onda farklı bir etken madde var ama oda döngüye sokuyor saçı

Expan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Şubat 2019, 03:29:58 »
Kullanmayin arkadaşlar bende faydasindan çok zararınıi gördüm diyebilirim gerçekten
Saç çıksın derken eldeki dende oldum yada ben yanlış kullandım oda olabilir bilmiyorum ama araştırınca çoğu büyük doktor tavsiye ediyor ben de tam olarak olaya Fransız kaldım diye bilirim bu foto 2016 ortalarına doğru çekildi ve şuan ki durumumda forumda mevcut bakıp siz karar verin 1 sene içinde yüzde 60-70 kaybettim diyebilirim

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Şubat 2019, 12:45:21 »
Kullanmayin arkadaşlar bende faydasindan çok zararınıi gördüm diyebilirim gerçekten
Saç çıksın derken eldeki dende oldum yada ben yanlış kullandım oda olabilir bilmiyorum ama araştırınca çoğu büyük doktor tavsiye ediyor ben de tam olarak olaya Fransız kaldım diye bilirim bu foto 2016 ortalarına doğru çekildi ve şuan ki durumumda forumda mevcut bakıp siz karar verin 1 sene içinde yüzde 60-70 kaybettim diyebilirim

katılıyorum hocam saç dökülmesını hızlandırıp kafadaki dengeyi bozmaktan başka bir işse yaramıyor bu ürün anlık bir mutluluk sadece sonra pofff

Facebook Twitter Instagram