Gönderen Konu: finasterid + min serüvenim  (Okunma sayısı 369 defa)

msttskn

• Yeni üye
  • *
finasterid + min serüvenim
« : 09 Mayıs 2024, 16:52:32 »
ocak ayının basından beri yani ortalama 120 gündür finasterid+minoxidil ve dermoroller kullanıyorum ilk baslarda sadece finle basladım bendeki yan etkileri basta menide sıvılaşma oldu baya ve libidom düştü ama ortlama 1.5 ay sonra geçti ara sıra sabah erekte sorunu hala devam ediyo ama libido seviyesi ve menideki sorun kalktı dökülmem tamamen durdu dıyebilirim günde 2 3 tel en fazla dökülüyo bu yönden mutluyum ama saçlarımı geri kazanmak konusunda tatmin etmedi beni tam anlamıyla minoxidili geceleri kullanıyordum sadece 8 fıs veya 10 fıs seklınde ön tarafta baya bebek sac cıktı fotograflar eklerım zaten öncesini ve sonrasını ama ön hattın gerısındekı seyreklık hala tam  doldu sayılmaz bundan sonrakı sürecte nasıl devam etmelıyım fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum dostlar ve finasterid kutusunu bitirdim devam etmeli miyim sizce günde 1.25 seklınde alıyordum devam etsem nasıl kullanmalıyım aynı sekıldemı azaltarakmı artırarakmı cevaplarsanız çok sevinirim  :)

msttskn

• Yeni üye
  • *
Ynt: finasterid + min serüvenim
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2024, 16:54:08 »
ocak ayının basından beri yani ortalama 120 gündür finasterid+minoxidil ve dermoroller kullanıyorum ilk baslarda sadece finle basladım bendeki yan etkileri basta menide sıvılaşma oldu baya ve libidom düştü ama ortlama 1.5 ay sonra geçti ara sıra sabah erekte sorunu hala devam ediyo ama libido seviyesi ve menideki sorun kalktı dökülmem tamamen durdu dıyebilirim günde 2 3 tel en fazla dökülüyo bu yönden mutluyum ama saçlarımı geri kazanmak konusunda tatmin etmedi beni tam anlamıyla minoxidili geceleri kullanıyordum sadece 8 fıs veya 10 fıs seklınde ön tarafta baya bebek sac cıktı fotograflar eklerım zaten öncesini ve sonrasını ama ön hattın gerısındekı seyreklık hala tam  doldu sayılmaz bundan sonrakı sürecte nasıl devam etmelıyım fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum dostlar ve finasterid kutusunu bitirdim devam etmeli miyim sizce günde 1.25 seklınde alıyordum devam etsem nasıl kullanmalıyım aynı sekıldemı azaltarakmı artırarakmı cevaplarsanız çok sevinirim  :)

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2024, 16:46:06 »
Gayet güzel gelişim ama minoxili kafana fazla fazla sıkma vucud ilaca karşı bağışıklık kazanırsa etkisini yitiriyor ben günde sadece 3 fıs sıkıyorum.

msttskn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2024, 10:10:33 »
Gayet güzel gelişim ama minoxili kafana fazla fazla sıkma vucud ilaca karşı bağışıklık kazanırsa etkisini yitiriyor ben günde sadece 3 fıs sıkıyorum.

dozu azaltmalı mıyım sizce peki siz finasterid falan kullanıyor musunuz

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2024, 10:57:48 »

dozu azaltmalı mıyım sizce peki siz finasterid falan kullanıyor musunuz
evet her gün 1 mg

umutsuzvaka

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2024, 13:10:25 »
Hangi marka kullanıyorsunuz Minox u ?

Layerbox

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2024, 14:22:31 »
minox hangi marka bide kepek egzema yaptımı min

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2024, 23:11:30 »
Egzama yapmaması için köpük formu kullanın.Alkol ve propilen glikol olan her losyon azdırır egzamayı

msttskn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2024, 08:48:17 »
Hangi marka kullanıyorsunuz Minox u ?
normal minoxidil forte kullanıyorum dermo ailem diye bi eczane sayfasından alıyorum suana kadar memnun kaldım eczaneye göre biraz olsun daha ucuz

msttskn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Mayıs 2024, 08:50:44 »
bende hiçbir sey yapmadı 3 kutu bitirdim bebek saçlarda baya cıktı önde fotograflarda var gece dermarollerla kullanıp uyuyordum öğlen evden cıkmadan yıkıyordum

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 15 Mayıs 2024, 23:49:05 »
Gelişme gayet iyi ön taraftan bebek saçlarda çıkmaya başlamış muhtemlen 3-4 aya onlarda iyi bir kalınlığa gelecektir.
  • Yaşınız 22

msttskn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 16 Mayıs 2024, 00:58:12 »
Gelişme gayet iyi ön taraftan bebek saçlarda çıkmaya başlamış muhtemlen 3-4 aya onlarda iyi bir kalınlığa gelecektir.
finasterid hakkında önerin nedir ? nasıl devam etmelıyım

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 16 Mayıs 2024, 01:23:41 »
finasterid hakkında önerin nedir ? nasıl devam etmelıyım
Bence 1.25mg gayet iyi bu şekilde devam et.
  • Yaşınız 22

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 18 Mayıs 2024, 22:25:16 »
Güzel gelişim olmuş daha fazlasını beklemen hayalcilik olur .bu seviyeyi korumayı becerebilirsen asıl başarın o olur.

Facebook Twitter Instagram